Naruto RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Avenger Inuzuka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Avenger
Genin
Genin
Avenger


Liczba postów : 6
Join date : 08/06/2009
Age : 29
Chakra : 3000

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:54 pm

Imię:Avenger
Nazwisko:Inuzuka
Wioska/Organizacja:Konoha Gakure
Ranga:Genin
Kekkei Genkai:psy
Żywioł:techniki klanowe
Chakra:3000
Jutsu:
Kai
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Jutsu klanowe:
Douteki Tei-in
Juuin Bunshin
Gijuu Ninpou, Shikyaku no Jutsu
Tsuuga-Gatsuuga
Zwierzak:pies 'Akamaru'(aka=czerwony,rudy)(chodzi mi o kolor rudy jaki ma mój pies w realu)
Demon:brak (moge 5-ogoniastego?)
Specjalne:techniki z psem
Ryo:600
Broń:katana
Ekwipunek:10 kunai i 10 shurikenów
Charakter:spokojny,przyjazny
Marzenie/Cel:dołączyć do najlepszych ninja
Wygląd:długie,brązowe włosy,wilcze niebieskie oczy(łezka)
Historia:
Avenger jest potomkiem klanu Inuzuka, którzy utrzymują bliską więź ze zwierzętami.
W wielku 11 lat dostał od matki na urodziny psa o imieniu Akamaru,z którym jest praktycznie nie rozłączny.W tym samym roku zdał akademie.Jego rodzina to matka Matsuri Inuzuka i starsza o 3 lata siostra Hanabi Inuzuka.Jego ojciec Isachi Inuzuka zginął w obronie Konohy.
W akademii był pilnym i lubianym uczniem.Nauki technik np.Henge no jutsu szły mu bardzo dobrze.Już zanim poszedł do AN trenował.Gdy dostał swego pupila mógł się nauczyć nowych, klanowych technik m.in. Gatsuuga.Zamierza zostać jednym z najlepszych ninja.Teraz ma 15 lat a jego pies Akamaru 4 lata.
Powrót do góry Go down
Kyosuke
Członek Akatsuki
Członek Akatsuki
Kyosuke


Liczba postów : 40
Join date : 05/06/2009
Age : 32
Skąd : z trzeciej przecznicy
Chakra : 8000

Postać
Jutsu : Oboro Bunshin No Jutsu, Kawarimi, Shunshin no jutsu, Totte Bunshin No Jutsu, Mippei Kobeya No Jutsu, Mippei Shiru Kobeya No Jutsu, Sainan No Jutsu, Dochuu Eigyo
Ekwipunek: talia kart, lalka
Broń: Kosa (najzwyklejsza) + shurkieny/kunaje.

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 10:51 pm

Na Genina w sumie 4 techniki, bez względu, czy klanowe, czy też nie.
Techniki:
Kai
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Douteki Tei-in

Na demona za słaba historia.
Akcept.
Powrót do góry Go down
Avenger
Genin
Genin
Avenger


Liczba postów : 6
Join date : 08/06/2009
Age : 29
Chakra : 3000

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:00 pm

jak zrobie większą historię będę mógł mieć 5-ogoniastego? przedłużę ją i w ogóle
Postaram się jak najlepiej!!! Smile


PS:moge mieć zamiast Douteki Tei-in Gatsuuge lub Tsuuge? (coś do ataku)

troche za szybko mi zablokowaliście karte


Ostatnio zmieniony przez Avenger dnia Czw Cze 11, 2009 12:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Avenger
Genin
Genin
Avenger


Liczba postów : 6
Join date : 08/06/2009
Age : 29
Chakra : 3000

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:34 am

Avenger jest potomkiem klanu Inuzuka, którzy utrzymują bliską więź ze zwierzętami.
W wielku 11 lat dostał od matki na urodziny psa o imieniu Akamaru,z którym jest praktycznie nie rozłączny i którego nosi zawsze przy sobie i bez problemu się z nim porozumiewa.W tym samym roku zdał akademie.Jego rodzina to matka Matsuri Inuzuka i starsza o 3 lata siostra Hanabi Inuzuka.Jego ojciec Isachi Inuzuka zginął w obronie Konohy.
W akademii był pilnym i lubianym uczniem.Nauki technik np.Henge no jutsu szły mu bardzo dobrze.Już zanim poszedł do AN trenował.Gdy dostał swego pupila mógł się nauczyć nowych, klanowych technik m.in. Gatsuuga.Jego styl walki i Jutsu można porównać do zachowania zwierząt.W wielku 13 lat zgineła jego matka Matsuri na misji ratowniczej rangi S.Teraz z całej rodziny została mu już tylko siostra...

***

Po tych wydarzeniach Avenger nie miał ochoty do treningów.Odkąd zgineła jego matka stracił ochote na wszystko.Nawet czasami zapominał o Akamaru.
Pewnej nocy gdy wracaj z misji do domu zobaczył jakąś czarną postać która pobiegła za róg.Postanowił pobiec za tajemniczą postacią.W ciemnościach prawie już by go zgubił gdyby nie nos Akamaru.W końcu stanął z dotąd czarnąsmugą twarzą w twarz.Był to shinobi,ponieważ miaj ochraniacz.Pochodził z Konohy więc Avengerowi ulżyło.
-Kim jesteś?-zapytał młody Inuzuka
-Kim ty jesteś?-zapytała tajemnicza postać-i co tu robisz?
-wracałem z misji i cie zobaczyłem-odpowiedział
-Acha...widze w tobie potencjał-powiedział shinobi dziwnym głosem
-potencjał?-zapytał się Avenger
-byłbyś dobrym nosicielem Bijuu-powiedział
-Bijuu?Czemu akurt ja-zdziwił się młodzieniec-
-widze w twoich oczach smutek-rzekł-widzę też żę pragniesz mocy.Czy coś złego ci sie przytrafiło?
-moi rodzice zgineli w torturach by bronić wioske!-krzyknął
-to smutne,więc przyda ci się ta moc.Dzięki mnie będziesz mógł pomścić rodziców.Za mną!-powiedział tajemniczy ninja
Avenger spojrzał się na tajemniczego człowieka z nadzieją i poszedł za nim.

***

Tajemniczy nieznajomy wraz z młodym Inuzuką poszli do dziwnej sali
-Tu odbędzie się pieczętacja Bijuu w Tobie-orzekł nieznajomy-jeszcze jedno:Mów mi Thorus
-Dobrze,Thorus.Mam tylko kilka pytań-powiedział Avenger
-jakie?-zapytał sie Thorus
-1. to będzie boleć?
2.Ile to zajmie czasu?
-Cóż...uśpimy cie GenJutsu więc nie powinno a co do drugiego pytania to ok.4 godz.
-OK zaczynajmy!-powiedział z lekkim strachem Avenger

***

Inuzuka obudził się w swoim łóżku.
-Czyżby to był tylko sen?-zapytał samego siebie
Poniósł się podwinął bluzkę i...zobaczył pieczęć na brzuchu
-Więc jednak to nie był sen!?-krzyknął-Jahuuu!!!
Więc jednak istnieje ninja Thorus,który zapieczętował w nim Bijuu
Więc jednak istnieje szansa na pomszczenie matki i ojca.....

***

Od kąd młody Inuzuka miał w sobie demona wziął się spowrotem za treningi.
Ustalił sobie że będzie cięzko trenować aż dojdzie na sam szczyt!
Powrót do góry Go down
Kyosuke
Członek Akatsuki
Członek Akatsuki
Kyosuke


Liczba postów : 40
Join date : 05/06/2009
Age : 32
Skąd : z trzeciej przecznicy
Chakra : 8000

Postać
Jutsu : Oboro Bunshin No Jutsu, Kawarimi, Shunshin no jutsu, Totte Bunshin No Jutsu, Mippei Kobeya No Jutsu, Mippei Shiru Kobeya No Jutsu, Sainan No Jutsu, Dochuu Eigyo
Ekwipunek: talia kart, lalka
Broń: Kosa (najzwyklejsza) + shurkieny/kunaje.

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:18 am

W tym przypadku, zgodzę się na demona. Jednakże tylko i wyłącznie na okres próbny.
Oczekuję postów w fabule przyjętych pod normy przyzwoitości. W przeciągu najbliższych dni, zapowiadam, iż jeśli się nie sprawdzisz, odbiorę demona.

Technika może być zamieniona na Tsuuge.

ps. Otrzymujesz osta za spamowanie w temacie zapisów innego gracza, oraz powielanie tematów. Następnym razem, użyj łatwej w użyciu i szeroko dostępnej opcji 'Prywatna Wiadomość'. : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:54 pm

Otrzymujesz kolejnego osta za historię z neta Smile
Wszystkich ciekawych odsyłam z "Avenger jest potomkiem klanu Inuzuka" do googla.
Pierwowzór historii mówi o Kibie.
Powrót do góry Go down
Kyosuke
Członek Akatsuki
Członek Akatsuki
Kyosuke


Liczba postów : 40
Join date : 05/06/2009
Age : 32
Skąd : z trzeciej przecznicy
Chakra : 8000

Postać
Jutsu : Oboro Bunshin No Jutsu, Kawarimi, Shunshin no jutsu, Totte Bunshin No Jutsu, Mippei Kobeya No Jutsu, Mippei Shiru Kobeya No Jutsu, Sainan No Jutsu, Dochuu Eigyo
Ekwipunek: talia kart, lalka
Broń: Kosa (najzwyklejsza) + shurkieny/kunaje.

Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitimePią Cze 12, 2009 8:51 pm

Ach, niezawodny Yosuke.

W takim przypadku, demona NIE PRZYZNAJĘ.

Moja cierpliwość się skończyła, temat zamykam na stałe. Możliwość poprawy nieodwołalnie odebrana, obecnie, drogi Avengeru, obejmuje cię mój pierwszy akcept. Tak więc techniki również bez zmiany.

Życzę miłej gry.

ps. Pamiętaj, 5 ostów = ban.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Avenger Inuzuka Empty
PisanieTemat: Re: Avenger Inuzuka   Avenger Inuzuka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Avenger Inuzuka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto RPG ::  :: Karty Postaci-
Skocz do: