Naruto RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pole treningowe

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shizue Asahi
Jounin
Jounin
Shizue Asahi


Liczba postów : 150
Join date : 23/05/2009
Age : 31
Skąd : Z twoich koszmarów
Chakra : 10000

Postać
Jutsu :
Ekwipunek: Shurikeny, Kunaie.
Broń: Katana

Pole treningowe Empty
PisanieTemat: Pole treningowe   Pole treningowe Icon_minitimeSob Cze 13, 2009 2:13 pm

Tu znajduje się pole treningowe, gdzie mogą sobie potrenować członkowie Akatsuki..
Jest tu zarówno płaska polana z kukłami i manekinami, jak i miejsce do potrenowania swoich żywiołów. Rośnie tutaj niewielki lasek, obok znajduje się małe jeziorko, na polanie rośnie bujna i sprężysta trawa.
Miejsce to jest idealne na treningi, każdy może tu przyjść by doskonalić swoje jutsu, gdyż jest tutaj dużo przestrzeni i dla każdego znajdzie się miejsce.
Powrót do góry Go down
Akumu
Członek Akatsuki
Członek Akatsuki
Akumu


Liczba postów : 14
Join date : 07/06/2009
Skąd : z burdelu
Chakra : 8000

Postać
Jutsu : Kage Bunshin no Jutsu Kai Kawarimi Jashin Maru Gairaishuu Chikaku Gairaishuu Benkaisen Chishio Nomimono Suji Jashin Kerai Youshiki
Ekwipunek: kunaie, shurikeny. papierosy. flaszka.
Broń: kosa Marysieńka.

Pole treningowe Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe   Pole treningowe Icon_minitimePon Cze 15, 2009 9:53 pm

Akumu wkroczył na pole treningowe, pomimo że w tej chwili nie miał nastroju do treningu. Generalnie, miał nastrój, jeśli miał na kim ćwiczyć, na kimś żywym. Ćwiczenie na martwych manekinach wcale go nie bawiło. Rozejrzał się z uwagą po otoczeniu, opierając kosę o jedno z drzew. Wsunął ręce do kieszeni, lecz po chwili przypomniał sobie, że oddał papierosy temu nerwowemu chłopaczkowi.
Rudowłosy zdjął swój płaszcz Aka, po czym położył go na trawie, by po chwili samemu rozciągnąć się na nim, krzyżując ręce pod głową. Zaczął wpatrywać się bez większego celu w błękitne niebo, rozmyślając o tym, jak nudno jest w tej podobno Bardzo Niebezpiecznej Organizacji. U wyznawców Jashina miał chociaż zapewnioną rozrywkę w postaci obcinaniu głów motłochowi. Nie była to wymarzona rozrywka, ale jakaś. Myśli Akumu jak zawsze powędrowały w kierunku swojej własnej osoby. Gdyby on był bogiem, wymyśliłby o wiele bardziej oryginalne zajęcia dla swoich wyznawców i wiernych.
Mężczyzna zerwał jedną z traw, po czym wsunął ją do ust, snując swoje plany.
Powrót do góry Go down
http://www.żal.pl
Shizue Asahi
Jounin
Jounin
Shizue Asahi


Liczba postów : 150
Join date : 23/05/2009
Age : 31
Skąd : Z twoich koszmarów
Chakra : 10000

Postać
Jutsu :
Ekwipunek: Shurikeny, Kunaie.
Broń: Katana

Pole treningowe Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe   Pole treningowe Icon_minitimeSro Cze 17, 2009 12:16 am

Nagle na polu treningowym pojawiła się brązowowłosa dziewczyna. Na początku nie zauważyła ona Akumu, który leżał na trawie. Po prostu szła przez polankę, patrząc się na niebo, a także będąc bardzo zamyśloną i nie była ona w ogóle w nastroju do niczego.
- Echh.. Ja chyba nie nadaję się na to, by z kimkolwiek być. Może wskazane mi jest być samotną i siać wokół wszelkie zło? Ajj już sama nie wiem..
- Oj tak powinnaś być bezuczuciowa i taka zła.. W końcu jesteś liderką Akatsuki, więc nie powinnaś być w ogóle dobra. Twoim celem jest zdobycie wszystkich Bijuu jakie istnieją w naszym świecie. A także zabijać tych co tobie podskoczą.. Tak samo nie powinnaś nikomu ulegać i mają się ciebie wszyscy słuchać. Bo nikt nie może tobą pomiatać o nie.Tak więc pamiętaj, musisz być silna a także nie ulegaj nikomu..
- Hmm. Ty przecież odzywasz się tylko wtedy, gdy jestem pod działaniem drugiego poziomu Jikagana przecież..
- Może i tak, ale tym razem musiałam coś ci powiedzieć, bo nie mogę patrzeć na to jak tak żałośnie użalasz się nad czymś, więc musiałam ci o tym powiedzieć. To tyle co chciałam rzec..
- Echh no dobrze skoro tak.. - zaczęła w myślach gadać ze swoją drugą i gorszą od niej samej osobowością. Ale zgadzała się z nią tym razem w 100 procentach, gdyż nie mogła przecież litować się nad wszystkimi, nawet jeżeli to jest członek Akatsuki. Tym razem chciała się położyć na trawię i wgapiać w niebo, gdyż trenować w sumie jej się nie chciało. Nagle zauważyła Akumu, który leżał właśnie na zieleni. Usiadła tuż obok niego, lecz nie za blisko, bo wolała, by on się na nią nie wkurzał o to, że siedzi aż za blisko niego.
- Hej. Coś nic nie dzieje się w siedzibie.. Zapewne poza nią też nic. Echh ostatnio same nudy są. - odparła wyraźnie znudzonym głosem do chłopaka. Bo to była prawda, że kompletnie nic się nie działo. Ona również ułożyła się na trawie, lecz nie zdejmując swojego płaszcza tylko kładąc się tak jak była ubrana. Podłożyła sobie ręce pod głowę i tak wpatrywała się teraz w niebo. Powoli nadchodził zmrok, a wraz z nim ukazywały się po kolei gwiazdy. Dziś zapowiadała się piękna noc. Dziewczyna przymknęła swoje powieki i wyraźnie było po niej widać, iż się bardzo nad czymś zamyśliła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pole treningowe Empty
PisanieTemat: Re: Pole treningowe   Pole treningowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pole treningowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto RPG ::  :: -
Skocz do: